Nahrávám...

Více o mně

VidEO pro PRONAJÍMATELE NEMOVITOSTÍ

https://youtu.be/HT0ztZFmyF8

O mně

video: https://www.youtube.com/watch?v=rSDrrUKNWEE&feature=youtu.be

Jmenuji se Iveta Honzová

zprostředkováním prodeje a pronájmu nemovitosti se věnuji od roku 2000

Realitní činnost mě dlouho lákala, protože jsem pracovala na pozici obchodníka v inzertním oddělení jednoho realitního časopisu, kde jsem měla tu možnost dostat se blíže k tomuto oboru.

Zřejmě tomu tak mělo být, protože náhle mi majitel časopisu, pro který jsem pracovala, nabídl, zda bych měla zájem pracovat v jeho nově založené realitní společnosti. Tuto výzvu jsem bez váhání přijala, protože jsem se chtěla naučit něco nového a práce s lidmi mě naplňuje. A i přesto, že jsem byla v oboru úplný "lajk", a cesta k úspěchu byla trnitá, vydržela jsem. 

Asi po třech letech jsem působnost v této realitní kanceláři vyměnila za více příležitostí v různých realitních kancelářích, kde jsem postupně získávala praxi a klienty, kteří se na mě s radostí obracejí dodnes, protože jsem jim zrealizovala prodej nebo pronájem tak, aby měli co nejméně starostí s touto záležitostí. A protože zajišťuji i právní servis a další nutnosti týkající se prodeje (od vyplnění přiznání daně z movitých věcí po stěhování), mí zákazníci jsou spokojeni a to mě dělá šťastnou, protože se věnuji tomu, co je mým posláním, a to ulehčit lidem práci se zajištění jejich nemovitosti. 

Po devíti letech mého působení v tomto oboru jsem se rozhodla k založení vlastní realitní kanceláře, kde si budu svou paní a moci si organizovat práci dle svého vědomého rozhodnutí a být tak víc v pohodě, a tím dát lidem víc ze své osobnosti. Dodnes se na mě klienti s důvěrou obrací, což mě moc těší a jsem jim za to velmi vděčná. 

A proč zrovna jméno Klondajk Reality? V době, kdy jsem se rozhodla podnikat na vlastní pěst jsem bydlela v lokalitě, které se tam říkalo lidově "Klondajk". Napadlo mne, že se nad tímto názvem někdo pozastaví z důvodu, že budou řešit, že jsem tzv. zlatokopka... Ale opak je pravdou - přála bych si, aby každý můj klient našel přes moje zprostředkování ten pravý ZLATÝ POKLAD.

Budu se na Vás těšit, abych i Vás mohla učinit spokojenými zákazníky, kteří se na mne s důvěrou obrátí znovu.
Děkuji Vám.